Szybki kontakt – Wyślij sms o treści serwis anten pod numer telefonu 883 324 829, a my oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.

SMS SERWIS ANTEN
Telefon: +48-883-324-829

Na terenie miasta Bytom jak i okolic, Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze,  Chorzów, Knurów, Mikołów, Pyskowice czy też Tarnowskie Góry .Specjalizujemy się w instalacjach antenowych tv-sat. Nasza Firma oferuje usługi związane z montażem anten jak i ustawieniem anten satelitarnych NC+, Cyfrowy Polsat, Orange jak i montażem i ustawieniem anten naziemnych dvb-t.

Dla Klientów którzy są zainteresowani usługą Multiroom, warto wiedzieć, kilka podstawowych informacji jak to wygląda od strony technicznej. Najprościej mają Abonenci Cyfrowego Polsatu, ponieważ w ich przypadku wystarczy tylko doprowadzić przewód od anteny do dekoderów dodatkowych, i po uzyskaniu aktywacji, max. 2-3 godz. po podłączeniu dekodera do sprawnej instalacji antenowej, powinien pojawić się sygnał tv. Klienci NC+ oprócz doprowadzenia przewodów z sygnałem satelitarnym do dodatkowych dekoderów, muszą je jeszcze połączyć ze sobą w sieci lokalnej za pomocą internetu. W przypadku połączeń kablowych, stosujemy przewód typu skrętka. Sytuacja się komplikuje, gdy nie ma możliwości doprowadzenia kolejnego przewodu, bo np. jesteśmy świeżo po remoncie. Wtedy możemy zastosować połączenie bezprzewodowe, pod warunkiem jednak, że dekoder dodatkowy umożliwia takie połączenie.

Kolejną nowością jaka się ostatnio pojawiła wśród dekoderów NC+ oraz Cyfrowego Polsatu, jest technologia UNICABLE czyli technologia która umożliwia podłączenie kilku dekoderów do anteny satelitarnej za pomocą jednego przewodu koncentrycznego. Jest to idealne rozwiązanie, w sytuacji, jak mamy doprowadzony tylko jeden przewód, i nie ma możliwości doprowadzenia kolejnych przewodów z anteny, a istnieje możliwość rozprowadzenia kolejnych przewodów antenowych np. z salonu gdzie znajduje się dekoder główny. Możliwości konfiguracji jest sporo, i wszystko tak naprawdę zależy od uwarunkowań technicznych, jakie spotkają nas na miejscu.

Spora część Klientów, decyduje się w ramach opcji MULTIROOM, zamiast na kolejne dekodery od operatora, na dostęp na dodatkowych telewizorach do cyfrowej telewizji naziemnej, która już obecnie umożliwia odbiór prawie 30 programów w języku polskim, w tym kilku w jakości HD. Aktualna oferta programowa, dostępna jest tutaj.

Poniżej, konkretnie przedstawiamy, to czym się zajmujemy:

  • Montaż oraz ustawienie anten satelitarnych NC+, Cyfrowy Polsat oraz Orange,
  • Montaż oraz ustawienie anten naziemnych dvb-t,
  • Wykonywanie instalacji jedno kablowych, tzw. Unicable,
  • Konfiguracja, wykonanie instalacji pod usługę Multiroom,
  • Montaż telewizorów na ścianie,
  • Wykonywanie instalacji zbiorczych, na domkach, blokach wielorodzinnych, czy też hotelach,
  • Wykonywanie instalacji wielokonwerterowych,o
Montaż anten Bytom, ustawienie anten Bytom, satelitarnych, dvb-t
Montaż anten Bytom, ustawienie anten Bytom, satelitarnych, dvb-t

Za pomocą specjalistycznych urządzeń pomiarowych, jesteśmy w stanie ustawić antenę satelitarną jak i antenę naziemną dvb-t bardzo precyzyjnie, co jest widoczne, podczas gorszej pogody.

Do zleconych nam zadań, posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria.

Wraz z naszymi usługami otrzymują Państwo serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Staramy się aby każde zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie, współpraca z wieloma dostawcami umożliwia nam szybkie dostawy wymaganego do instalacji telewizji sprzętu.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt.