Szybki kontakt – Wyślij sms o treści serwis anten pod numer telefonu 883 324 829, a my oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.

SMS SERWIS ANTEN
Telefon: +48-883-324-829

W swojej ofercie, posiadamy usługi związane z serwisem anten satelitarnych jak i serwisem anten naziemnych. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Ruda Śląska jak i okolice. Do zakresu naszych usług należy:

  • Montaż anten satelitarnych jak i ustawienie anten satelitarnych w tym, Cyfrowy Polsat, NC+ czy też Orange. Dodatkowo wykonujemy też usługi serwisowe anten “niezależnych”, na dowolnego wybranego satelitę,
  • Montaż anten naziemnych dvb-t oraz ustawienie anten naziemnych dvb-t, które obecnie umożliwiają dostęp do ponad 20 programów w jeżyku polski, kilka w jakości HD, bez dodatkowych opłat.
  • Wykonywanie instalacji jedno kablowych, typu Unicable. Za pomocą technologi jednokablowej, istnieje możliwość podłączenia kilku niezależnych dekoderów w taki sposób, by każdym z domowników mógł oglądać co innego w tym samym czasie. I co ważne, wszystko będzie podłączone tylko do jednego przewodu koncentrycznego.
  • Wykonywanie instalacji typu Multiroom, z prowadzeniem przewodów internetowych włącznie. Oczywiście, w sytuacji gdy nie ma możliwości doprowadzenia przewodów, dokonujemy konfiguracji bez przewodowej WI-FI.
  • Montaż telewizora na ścianie. W ofercie posiadamy całą gamę uchwytów pod telewizory, jednak i dobór uzależniamy od posiadanego telewizora.
  • Wykonywanie instalacji zbiorczych, wielorodzinnych, w hotelach, itd.
Montaż anten Ruda Śląska, ustawienie anten Ruda Śląska, satelitarnych, dvb-t
Montaż anten Ruda Śląska, ustawienie anten Ruda Śląska, satelitarnych, dvb-t

Postanowiliśmy kilka słów więcej napisać o usłudze MULTIROOM, jaka jest dostępna u najpopularniejszych polskich operatorach płatnej telewizji, tzn. CYFROWYM POLSACIE oraz NC+.

W Cyfrowym Polsacie musi być właściwie spełniony jeden, podstawowy warunek, tzn. musi być doprowadzony sygnał z anteny satelitarnej do każdego z dodatkowych dekoderów. Po podłączeniu i zaprogramowaniu dekoderów, aktywacja powinna nastąpić w ciągu max. 2-3 godzin.

Sprawa się trochę komplikuje, w sytuacji jak jesteśmy użytkownikami platformy NC+. Oprócz doprowadzenia przewodów antenowych wraz z sygnałem satelitarny, dekodery dodatkowe muszą być podłączone za pomocą kabla LAN ( skrętka ) z dekoderem głównym. Jak wspominaliśmy wcześniej, w sytuacji jak nie ma możliwości doprowadzenia dodatkowego przewodu internetowego, możemy dokonać połączenia bezprzewodowego, jednak w takiej sytuacji, mogą pojawić się chwilowe problemy z poprawnym działaniem usługi multiroom.

Do zleconych nam zadań, posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria.

Swoje usługi, oprócz miasta Bytom jak i okolic, zapewniamy na terenie miast: Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze,  Chorzów, Knurów, Bytom,  Mikołów, Pyskowice czy też Tarnowskie Góry .

Wraz z naszymi usługami otrzymują Państwo serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Staramy się aby każde zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie, współpraca z wieloma dostawcami umożliwia nam szybkie dostawy wymaganego do instalacji telewizji sprzętu.