Montaż anten Zabrze, ustawienie anten Zabrze, montaż anteny Zabrze

 

Szybki kontakt – Wyślij sms o treści serwis anten pod numer telefonu 883 324 829, a my oddzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.

SMS SERWIS ANTEN
Telefon: +48-883-324-829

Nasza Firma na terenie miasta Zabrze jak i okolic, wykonuje usługi związane z serwisem instalacji antenowych tv-sat, a dokładnie:

  • montażem anten satelitarnych jak i ustawienie anten satelitarnych, w tym polskich platform cyfrowych takich jak, NC+, Cyfrowy Polsat czy też Orange,
  • Montażem anten naziemnych dvb-t oraz ustawieniem anten naziemnych dvb-t,
  • Usługi typu Multiroom,
  • Wykonywanie instalacji antenowych typu jedno kablowych, tzw. Unicable,
  • Wykonywanie instalacji zbiorczych, na domkach, blokach wielorodzinnych, czy też hotelach,
  • Wykonywanie instalacji wielokonwerterowych,
  • Montaż telewizorów na ścianie,
Montaż anten Zabrze, ustawienie anten, Zabrze, satelitarnych, dvb-t
Montaż anten Zabrze, ustawienie anten, Zabrze, satelitarnych, dvb-t

Od kilku miesięcy nasi polscy operatorzy płatnej telewizji, udostępniają w swoich dekoderach, nową technologię, która nazywa się UNICABLE. Polega ona na tym, iż kilka niezależnych dekoderów możemy podłączyć do jednego przewodu antenowego, i na każdym z nich w tym samym czasie, możemy oglądać inny program w telewizji. Nie zależnie od tego, czy będą to dekodery tego samego operatora czy też tunery satelitarne różnych dostawców pay tv.

Przed podjęciem decyzji związanej z usługą MULTIROOM, warto wiedzieć, jakie warunki “extra” muszą być spełnione od strony technicznej, by wszystko poprawnie działało.

  • W przypadku posiadania CYFROWEGO POLSATU, wystarczy tylko doprowadzić sygnał za pomocą przewodu koncentrycznego z anteny do dekoderów,
  • Klienci NC+ muszą spełnić dwa warunki. Doprowadzenie sygnału sat za pomocą przewodu koncentrycznego oraz dodatkowo wykonanie połączeń internetowych między dekoderami dodatkowymi, a dekoderem głównym.

Warto też, rozważyć wykonanie instalacji umożliwiającej odbiór programów w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, która już teraz umożliwia odbiór prawie 30 programów w języku polskim, w tym kilka w jakości HD. Aktualna oferta programowa, dostępna jest tutaj.

Nasza Firma, oprócz montażu anten jak i usług związanych z ustawieniem anten, wykonuje też usługi związane z montażem telewizora na ścianie. W ofercie posiadamy też niezbędne uchwyty pod telewizory. Ich dobór jednak uzależniony jest od typu posiadanego telewizora, stąd wszystkie szczegóły są ustalane już indywidualnie.

Swoje usługi oprócz Zabrza, zapewniamy też na terenie miast: montaż anten Gliwice, montaż anteny Ruda Śląska, Chorzów, montaż anten Bytom, Knurów, Mikołów, Pyskowice, Tarnowskie Góry jak i okolice.

Wraz z naszymi usługami otrzymują Państwo serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Staramy się aby każde zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie, współpraca z wieloma dostawcami umożliwia nam szybkie dostawy wymaganego do instalacji telewizji sprzętu.

W sytuacji, jeśli posiadają Państwo problem z instalacją tv-sat, która nie została wykonana przez naszych pracowników, usterka czy też modernizacja posiadanej instalacji tv-sat może zostać usunięta przez naszą Firmę. Prosimy w tej sprawie o kontakt.